Ugrás a fő tartalomra

2500 Esztergom, Budai Nagy Antal u. 24.

+36 70 684 8669

Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Angol szakos oktató

Technikumi és / vagy szakképző iskolai osztályokban felkészülés az egyes tanítási órákra, a tananyag feldolgozása, megbeszélése, tanítása Angol nyelv tantárgyakból;

Állást hirdető szakképző intézmény

Esztergomi Szakképzési Centrum intézményébe
Honlap www.eszc.eu
E-mail cím ugyfelszolgalat@eszc.eu

A meghirdetett állás

Az Esztergomi Szakképzési Centrum

állást hirdet

angol nyelv oktató

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű

A munkavégzés helye:

Esztergomi Szakképzési Centrum

A munkakörbe tartozó megbízással járó lényeges feladatok:

Technikumi és / vagy szakképző iskolai osztályokban felkészülés az egyes tanítási órákra, a tananyag feldolgozása, megbeszélése, tanítása Angol nyelv tantárgyakból; A házi feladatok kijelölése és ellenőrzése, Az írásbeli munkák kijavítása, a szóbeli feleletek és beszámolók értékelése; Dolgozatok előkészítése, megíratása és értékelése; A tanulók tanulmányi előmenetelének értékelése; Szülői értekezletek, fogadóórák keretében kapcsolattartás a szülőkkel; Részvétel az oktatótestületi értekezleteken, szakmai munkaközösségi értekezleteken, nevelési értekezleteken; Kapcsolattartás más oktatókkal; Osztályfőnöki feladatok ellátása a tantárgyfelosztás függvényében; Az iskolai rend meghatározása és betartatása; Osztálykirándulások, ünnepélyek, rendezvények, egyéb iskolai kulturális események szervezése. Angol nyelv (közismeret), szakmai idegen nyelv (logisztika, kereskedelem, turizmus-vendéglátás) tantárgyak tanítása technikumban és szakképző iskolában, érettségi felkészítésben és szakmai oktatásban.

Jelentkezési feltételek:

  • Egyetemi végzettség, vagy kizárólag szakképző iskolai osztályok oktatása esetén főiskolai végzettség
  • Angol nyelvtanári vagy angol-bármely szakos tanári végzettség
  • Szakképzettség: középiskolai vagy általános iskolai angol nyelv tanára
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Magyar állampolgárság

Elvárt kompetenciák:

  • képesség a tanulók személyiségének sokoldalú fejlesztésére
  • a nyelvtanítás módszertanának, a nyelvtanítási módszerek, osztálytermi eljárások, szöveg- és feladattípusok, autentikus anyagok sokaságának ismerete
  • jártasság az infó-kommunikációs eszközök kreatív és adaptív alkalmazásában
  • a modern információfeldolgozási stratégiák, technikák ismerete és alkalmazása
  • elkötelezettség az igényes tanári munka, a folyamatos önmegfigyelés és önfejlesztés iránt
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Digitális kompetenciák megléte és alkalmazás szintű-használata

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • Az adott területen legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Szakképzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete.

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél fizetési igény megjelölésével
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Sikeres elbírálás esetén 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat a jelentkezési anyagban foglalt személyes adatok és a jelentkezési anyag kezelésére vonatkozóan.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK

    • SZC logo fehér
    • Esztergomi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 70 684 8669

      E-mail: titkarsag@eszc.eu

      OM azonosító: 910005

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/000420

    2024Esztergomi Szakképzési Centrum